Darina Dolanská prináša do spoločnosti viac ako dvadsaťročné skúsenosti s problematikou daní a účtovníctva. Zároveň pôsobí ako daňová poradkyňa už 11 rokov.


Darina Dolanská sa stáva významnou posilou daňovej časti skupiny – V4 Tax. "Jej profesijné skúsenosti presne zapadajú do terajšieho plánu dynamického rozvoja V4 Group, nielen v Českej republike, ale aj v ďalších krajinách strednej Európy," vysvetľuje Michal Jelínek, partner V4 Group a dodáva, že neoceniteľné sú jej dlhoročné skúsenosti v obore priamych a nepriamych daní. A tiež prax s medzinárodným zdanením a daňovým plánovaním. Pred vstupom do našej firmy pracovala Darina pre daňovú a poradenskú spoločnosť Moore Stephens.
"Vstup do V4 Tax je pre mňa veľkou výzvou vzhľadom na ich silný rast v posledných rokoch a potenciál, ktorým skupina V4 Group na svojich trhoch disponuje. U klientov považujem za zásadný individuálny prístup a schopnosť postarať sa o široké spektrum ich potrieb. Baví ma hľadať tie najlepšie riešenia na mieru,"komentuje svoj nástup do firmy Darina Dolanská.
Darina Dolanská získala vzdelanie na Fakulte ekonomiky a manažmentu České zemědělské univerzity v Prahe. Medzi jej koníčky patrí klasická hudba, chov psieho plemena leonberger a námorný jachting.